Kurzy pro mládež

Kurzy pro mládež jsou určené pro slečny a pány ve věku od 15 do 19 let, kteří nechtějí v dnešní době zůstat pozadu. Během pár lekcí již nebudete muset přemýšlet, kterou nohou a kterým směrem vyrazit, do tance Vás přirozeně vpravíme základními kroky klasických standardních a živějších latinskoamerických a během kurzu Vás naučíme spoustu krásných a efektních figur, otoček a záklonů. Přidáme disko, country a národně společenské tance, aby bylo vždycky na plese i zábavách co tančit a z čeho vybírat. Hravou formou Vás provedeme některými společenskými situacemi a ukážeme si, jak se vyhnout faux paux ať již na poli tanečních, tak v běžném životě.

 

Obsah kurzu: waltz, tango, valčík, foxtrot, blues, polka, samba, chacha, rumba, jive, mambo, disko, street dance, country (rufus, čtverylka, country kolo), mazurka

 

Speciální lekce:

 

 

KódÚroveňTermín kurzuDen a časMísto konáníCena
za osobu/v páru
Cena ve skupině
10 a více osob
Přihlášky
M11 Základní kurz 23. září 2019 - leden 2020 pondělí 18.30 Velký sál Alfa
Velký sál KD Šeříková
1900 Kč / 1600 Kč 1500 Kč
M12 Základní kurz 23. září 2019 - leden 2020 pondělí 20.00 Velký sál Alfa
Velký sál KD Šeříková
1900 Kč / 1600 Kč 1500 Kč
M13 Základní kurz 9. října 2019 - leden 2020 středa 18.30 Valký sál Alfa 1900 Kč / 1600 Kč 1500 Kč

Latino lekce - po pár klasických vyučovacích lekcích přidáme nové odvážné latinskoamerické tance, bezva hudba a efektní figury v rytmu brazilské samby, hravého mamba, koketní chachy a smyslné rumby

 

Disko lekce - jednoduché sestavy na současnou moderní hudbu, které skutečně použijete na každé párty! Přičichnete i ke stylu street dance (zkusíte si hip hop či lockin´), ke kterému samozřejmě patří i správné oblečení na tuto lekci - volné kalhoty, dlouhá volná trika, kšiltovky a tenisky 

 

Country lekce - specifická hudba, párové a skupinkové country tance s klobouky, které se naučíte přímo od Šerifa a které můžete později naučit své kamarády

 

Mikulášská lekce - masky, rohy, křídla, další nové tance a zhodnocení tanečních výkonů zažijete v prosinci s Andělem, Čertem a Mikulášem :-)

 

Vánoční lekce - pohodová lekce před Vánoci s dárečky a překvapením

Oblečení do kurzů: podíejte se, jak se obléct na jedotlivé lekce (viz. oblečení)

 

Délka kurzu: 10x90 min. + lekce stolování + prodloužené a závěrečné

 

Průběh kurzů: Máte možnost vybrat si ze dvou největších sálů v Plzni. Lekce probíhají v přátelské atmosféře s individuálním přístupem, pokud Vám partner či partnerka na lekci chybí, nenecháme Vás sedět a zapojíme do kola. Tančíme po celou dobu s Vámi, vše pečlivě vysvětlujeme, ukazujeme a pravidelně opakujeme, chováme se k sobě navzájem vstřícně, nikoho neponižujeme a hlavně si velmi vážíme spokojených klientů a absolventů minulých ročníků, kteří se k nám opakovaně vrací a tančí s námi dále v kurzech pro vysokoškoláky a dospělé nebo chtějí vytvořit choreografii na maturitní předtančení či svatební sólo. Přesvědčte se i Vy, že taneční v Plzni je příjemná společenská aktivita, kde najdete přátele na celý život! 

 

Cena kurzovného: Je zvolena tak, aby si taneční lekce mohl dopřát každý a je bezkonkurenční za všechny služby, klasické, speciální lekce, prodloužené a závěrečné v porovnání s tanečními např. v Měšťanské besedě, kde je třeba počítat s vyšší cenou za vstupenky na prodloužené a závěrečné či občerstvení na baru.

 

Příplatky: Ke kurzovnému za výuku se doplácí v případě Vašeho zájmu pouze konzumace na lekci stolování v hotelu Primavera (zvýhodněná cena 200Kč na osobu pro naše klienty za celé menu - předkrm, hlavní jídlo, dezert), na taneční lekce je možné objednat gardenku za 600Kč (vstupné na 10 tanečních vyučovacích lekcí pro rodiče/prarodiče)

 

Přihlášky: V tabulce níže si vyberte kurz a klikněte na odkaz v posledním sloupci.

 

Věříme, že se Vám bude v našich tanečních líbit! :-) Budeme se snažit, abyste vždy odcházeli s dobrým pocitem ze správně naučených kroků, nadšeni osobním přístupem sympatických lektorů a užili si nejen příjemného prostředí a zábavy, ale také všech služeb, které k tanečním neodmyslitelně patří.