Kurzy pro mládež

Kurzy pro mládež jsou určené pro slečny a pány ve věku od 15 do 19 let, kteří nechtějí v dnešní době zůstat pozadu. Během pár lekcí již nebudete muset přemýšlet, kterou nohou a kterým směrem vyrazit, do tance Vás přirozeně vpravíme základními kroky klasických standardních a živějších latinskoamerických a během kurzu Vás naučíme spoustu krásných a efektních figur, otoček a záklonů. Přidáme disko, country a národně společenské tance, aby bylo vždycky na plese i zábavách co tančit a z čeho vybírat. Hravou formou Vás provedeme některými společenskými situacemi a ukážeme si, jak se vyhnout faux paux ať již na poli tanečních, tak v běžném životě.

 

Obsah kurzu: waltz, tango, valčík, foxtrot, blues, polka, samba, chacha, rumba, jive, mambo, disko, street dance, country (rufus, čtverylka, country kolo), mazurka

 

Speciální lekce:

 

 

KódÚroveňTermín kurzuDen a časMísto konáníCena
za osobu
Cena
za skupinu
Přihlášky
Další kurzy nejsou vypsány - přijímáme pouze rezervace na e-mail tanecni@sedlecky.info.

Latino lekce - po pár klasických vyučovacích lekcích přidáme nové odvážné latinskoamerické tance, bezva hudba a efektní figury v rytmu brazilské samby, hravého mamba, koketní chachy a smyslné rumby

 

Disko lekce - jednoduché sestavy na současnou moderní hudbu, které skutečně použijete na každé párty! Přičichnete i ke stylu street dance (zkusíte si hip hop či lockin´), ke kterému samozřejmě patří i správné oblečení na tuto lekci - volné kalhoty, dlouhá volná trika, kšiltovky a tenisky 

 

Country lekce - specifická hudba, párové a skupinkové country tance s klobouky, které se naučíte přímo od Šerifa a které můžete později naučit své kamarády

 

Mikulášská lekce (pouze v podzimních termínech) - masky, rohy, křídla, další nové tance a zhodnocení tanečních výkonů zažijete v prosinci s Andělem, Čertem a Mikulášem :-)

 

Lekce stolování - praktická lekce v restauraci, kde si vyzkoušíme zásady správného stolování

Oblečení do kurzů: podívejte se, jak se obléct na jednotlivé lekce (viz. oblečení)

 

Délka kurzu: 

Průběh kurzů: Máte možnost vybrat si z největších sálů v Plzni (lekce Velký sál AlfaVelký sál KD Šeříková + plesy v Parkhotelu Plzeň). Lekce probíhají v přátelské atmosféře s individuálním přístupem, pokud Vám partner či partnerka na lekci chybí, nenecháme Vás sedět a zapojíme do kola. Tančíme po celou dobu s Vámi, vše pečlivě vysvětlujeme, ukazujeme a pravidelně opakujeme, chováme se k sobě navzájem vstřícně, nikoho neponižujeme a hlavně si velmi vážíme spokojených klientů a absolventů minulých ročníků, kteří se k nám opakovaně vrací a tančí s námi dále v kurzech pro vysokoškoláky a dospělé nebo chtějí vytvořit choreografii na maturitní předtančení či svatební sólo. Přesvědčte se i Vy, že taneční v Plzni je příjemná společenská aktivita, kde najdete přátele na celý život! Podívejte se na naši fotogalerii.

 

Cena kurzovného: Stačí si pouze zamluvit místo a kurzovné zaplatit do stanoveného data. Cena je zvolena tak, aby si taneční lekce mohl dopřát každý a je bezkonkurenční za všechny služby, klasické, speciální lekce, prodloužené a závěrečné v porovnání s tanečními např. v Měšťanské besedě, kde je třeba počítat s vyšší cenou za vstupenky na prodloužené a závěrečné či občerstvení na baru.

 

Příplatky: Ke kurzovnému za výuku se doplácí v případě Vašeho zájmu pouze konzumace na lekci stolování v hotelu Primavera (zvýhodněná cena na osobu pro naše klienty za celé menu - předkrm, hlavní jídlo, dezert).

Pro rodiče či prarodiče je možné objednat gardenku za 700 Kč (platí na všechny vyučovací lekce, nevztahuje se na lekci stolování, prodloužené a závěrečné).

 

Přihlášky: V tabulce níže si vyberte kurz a klikněte na odkaz v posledním sloupci.

 

Věříme, že se Vám bude v našich tanečních líbit! :-) Budeme se snažit, abyste vždy odcházeli s dobrým pocitem ze správně naučených kroků, nadšeni osobním přístupem sympatických lektorů a užili si nejen příjemného prostředí a zábavy, ale také všech služeb, které k tanečním neodmyslitelně patří.

 

Mimořádné slevy pro skupiny!

 

Ve skupince alespoň 10 osob získáte navíc slevu 30% a všichni výrazně ušetříte! Stačí do přihlášky uvést jména ostatních kamarádů ze skupiny.

Základní kurz 9x90 min. + lekce stolování + prodloužené a závěrečné

Pokračovací kurz 5x90min. + ples

Chcete vědět, jak kurzy probíhají? Podívejte se náš FB profil.

gallery/mladez_01
gallery/home-2

Pokud by kurz nemohl být zahájen nebo by konání kurzu bylo přerušeno z důvodu koronavirových opatření, bude zahájení nebo pokračování kurzu posunuto do doby, než se bude moci kurz konat.

V případě nemožnosti konání kurzu bude zaplacené kurzovné vráceno v plné výši, nebo převedeno na další turnus.